Wedstrijden BZC Brandenburg

Klik op de taps voor Teams, het programma, uitslagen & standen en info

Wedstrijden HBW

Klik op de taps voor Teams, het programma, uitslagen & standen en info

Wedstrijden Jongens B Combinatieteam

In dit seizoen 2016-2017 is er voor de derde keer een (landelijke) Eredivisie Jongens B. Dit is een combinatieteam tussen ZPC AMERSFOORT en BZC Brandenburg.

Alle wedstrijden voor deze competitie worden gespeeld op zondagen. De thuiswedstrijden worden afwisselend gespeeld in Amersfoort en in Bilthoven. Spelers mogen invallen resp. vast spelen in seniorenteams.

Trainingstijden

 Dames 1 & 2 Heren 1 & 2
MaandagZeist – Landtraining 19:00 – 20:00 Watertraining 20:00 – 21:30 uur Trainer/coach: Arie Zeist – Landtraining 19:00 – 20:00 Watertraining 20:00 – 21:30 uur Trainer/coach: Robert
WoensdagBilthoven – Waterpolotraining 18:30 – 20:15 uur   Trainer/coach: Arie Bilthoven – Waterpolotraining 20:15 – 22:00 uur  Trainer/coach: Robert
VrijdagHilversum – Waterpolotraining 19:30 – 21:00 uur Bilthoven – Waterpolotraining 21:00 – 22:30 uur      Trainer/coach: Robert
    
 Dames 3 Heren 3 & 4
DonderdagHilversum – Waterpolotraining 20:00 – 21:00 uur Bilthoven – Waterpolotraining 20:30 – 21:30 uur   Trainer/coach:
    
 BJ – eredivisie BJ – (rec.)
MaandagAmersfoort – Waterpolotraining 18:30 – 21:00 uur Bilthoven – Zwemtraining 18:00 – 19:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: Bonnette
DinsdagAmersfoort (sel.) – Waterpolotraining 20:45 – 22:45 uur  
Woensdag  Bilthoven – Waterpolotraining 17:00 – 18:30 uur   Trainer/coach: Bas Buis
DonderdagBilthoven – Waterpolotraining 19:00 – 20:30 uur     Trainer/coach: Marcel Hanselaar Bilthoven – Waterpolotraining 19:00 – 20:30 uur Trainer/coach: Marcel Hanselaar
VrijdagAmersfoort (sel.) – Waterpolotraining 20:00 – 21:30 uur  
    
 BM – (rec.) CM (sel.)
MaandagBilthoven – Zwemtraining 18:00 – 19:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: Bonnette Bilthoven – Zwemtraining 18:00 – 19:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: Bonnette
DinsdagHilversum – Waterpolotraining 18:30 – 19:45 uur Hilversum – Waterpolotraining 18:30 – 19:45 uur
DonderdagHilversum – Waterpolotraining 20:00 – 21:00 uur Bilthoven – Waterpolotraining 17:30 – 19:00 uur   Trainer/coach: Mike
    
 CJ (sel.) CG (rec.)
MaandagBilthoven – Zwemtraining 18:00 – 19:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: Bonnette Bilthoven – Zwemtraining 17:00 – 18:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: D+H selectie
Dinsdag  Bilthoven Waterpolotraining 17:30 – 19:00 uur     Trainer/coach: Lars van Alfen
WoensdagBilthoven – Waterpolotraining 17:00 – 18:30 uur     Trainer/coach: Harold, Wim  
DonderdagBilthoven – Waterpolotraining 17:30 – 19:00 uur  Trainer/coach: Harold,Wim  
    
 DG EG
MaandagBilthoven – Zwemtraining 17:00 – 18:00 uur (concreet tijdstip volgt)   Trainer: D+H selectie  
DinsdagBilthoven Waterpolotraining 17:30 – 19:00 uur      Trainer/coach: Lars van Alfen  
Vrijdag  Bilthoven – Waterpolotraining 18:00 – 19:00 uur   Trainer/coach: Margot, Mike, Helene
ZondagBilthoven – Waterpolotraining 08:30 – 10:00 uur     Trainer/coach: Bilthoven – Waterpolotraining 08:30 – 10:00 uur     Trainer/coach:
    
 Mini’s  
VrijdagBilthoven – Waterpolotraining 18:00 – 19:00 uur   Trainer/coach: Margot, Mike, Helene  
ZondagBilthoven – Waterpolotraining 08:30 – 10:00 uur     Trainer/coach: